Marii Karell asub tööle Geenius Meedia peatoimetajana

Avaldatud 06.08.2018

Täna on esimene tööpäev Geenius Meedias tuntud ajakirjanikul ning telenäol Marii Karellil, kes asub tööle Geeniuse portaalide peatoimetajana.

Geenius Meedia alla kuulub hetkel Geeniuse digiportaal, Autogeeniuse portaal ja Diktori meelelahutusportaal, millel on kokku sadu tuhandeid lugejaid kuus.

Geeniuse vastutav väljaandja Henrik Roonemaa sõnas, et uue kogenud ajakirjaniku liitumine on selge märk sellest, et portaalid on liikumas õiges suunas.

“Marii liitumine on Geeniuse jaoks suur hüpe arengus edasi. Oleme nüüdseks kasvanud mitut edukat portaali haldavaks ettevõtteks ning sügisel plaanime veelgi uusi portaale avada. Marii kogenud ajakirjanikuna suudab kõiki meie kolme portaali ning ka tulevasi projekte edukalt vedada,” lausus Roonemaa.

Karelli ülesanneteks on Geeniuse portaalide juhtimine ja arendamine ning uute toodete välja töötamine.

“Kui suve algul selgus, et ma ei jätka enam Eesti Meedias, sain õnneks palju huvitavaid tööpakkumisi. Muuhulgas suhtlesin inimestega neljast erinevast erakonnast, mis oli mulle kui ajakirjanikule väga suur tunnustus. Järelikult olen teinud oma tööd objektiivselt ja pole lasknud oma isiklikel eelistustel sellesse sekkuda,” lausus Karell.

Geeniuse praegune peatoimetaja Hans Lõugas jätkab Geeniuses kaasasutaja ja ajakirjanikuna, panustades aktiivselt ka Geenius Meedia uutesse projektidesse. “Mul on väga hea meel, et Marii meie toimetusega liitus, sest tema kogemuste ja ajakirjandusliku professionaalsusega saame teha veel paremat tööd,” ütles Lõugas. “Mul on hea meel ise keskenduda ajakirjandustöö tuumale.”

Karell rääkis, et Geenius Meedia kasuks otsustas ta kolmel põhjusel.

“Esiteks olen siin ka üks partneritest, mis muudab minu jaoks töö huvitavamaks. Teiseks pole ma siiani online-meedias töötanud, kuid olukorras, kus lineaarne televisioon ja paberlehed jäävad iga päevaga rohkem minevikku, on viimane aeg end uute meediavooludega kurssi viia. Ja kolmandaks, mulle meeldib töötada inimestega,” lausus ta. “Arvan, et olen ajakirjandusliku organisatsiooni juhina rohkem väärt, kui vaid ajakirjanikuna.”

“Loomulikult on online minu jaoks uus ja mul on palju õppida. Täna, esimesel tööpäeval võib öelda, et Geeniuse rõõmsameelsed inimesed on mind siin lahkelt vastu võtnud. Tundub, et siin saab tore olema,” lisas ta.

Geeniuse portaalides töötab kokku üle kümne ajakirjaniku. Geenius Meedia alla kuulub kolm portaali: Geeniuse digiportaal, Geeniuse autoportaal ning Geeniuse meelelahutusportaal Diktor.ee.

Marii Karell on pikaajalise kogemusega ajakirjanik, kes on vedanud telesaateid “Radar” ja “Ringvaade”, lisaks on ta kuulunud mitmete ajakirjade ja ajalehtede toimetustesse.

Geenius Meedia OÜ
Volta 1, 10412 Tallinn
Tel 660 9797
geenius@geenius.ee

Üldised kasutustingimused | Andmekaitsetingimused | Käitumiskoodeks ja vilepuhumiskanal

© Geenius Meedia OÜ, 2022.