Kontakt

Toimetus

Ahtri 6, III korrus
10151 Tallinn
Eesti

Henrik Roonemaa
kaasasutaja / co-founder
henrik.roonemaa@geenius.ee
+372 515 5795

Martin Mets
peatoimetaja / editor-in-chief
martin.mets@geenius.ee
+372 508 7541

Tarmo Tähepõld
autoportaali vastutav toimetaja / executive editor of the car portal
tarmo.tahepold@geenius.ee
+372 515 8883

Martin Liivand
Diktor.ee vastutav toimetaja / executive editor of the entertainment portal
martin.liivand@geenius.ee
+372 534 85111

Märt Belkin
rahaportaali vastutav toimetaja / executive editor of the finance portal
mart.belkin@geenius.ee
+372 5649 3358

Anna-Liisa Mets
koduportaali vastutav toimetaja / executive editor of the home portal
anna-liisa.mets@geenius.ee
+372 5566 4426

Ruth Mägi
toimetaja / editor
ruth.magi@geenius.ee
+372 5850 9837

Joonas Alliksaar
toimetaja / editor
joonas.alliksaar@geenius.ee
+372 5662 2141

Ronald Liive
reporter
ronald.liive@geenius.ee
+372 504 0196

Kristjan Ats Mägi
reporter
kristjan.ats.magi@geenius.ee
+372 5564 3660

Gethe Rohumägi
kaasautor
gethe.rohumagi@geenius.ee
+372 534 22456

Terko Veensalu
kaasautor
terko.veensalu@geenius.ee

Pressiteated, info ja tagasiside / Press releases to be sent to:
geenius@geenius.ee

Vihjed / Drop us a line:
vihje@geenius.ee

Tagame vihjete puhul anonüümsuse. Toimetusele saadetud kaastöid, pakke ja e-kirju ei tagastata. Toimetus jätab õiguse saadetud kaastöid, artikleid ja pressiteateid enne avaldamist toimetada.

Ajakirjade tellimisinfo

Klienditugi
telli@telli.ee
+372 515 7797
Telli ajakiri lehelt telli.ee

Ajakirjad

Heidi Toome
ajakirjade Mood ja Muki peatoimetaja / editor-in-chief of magazines Mood and Muki
heidi.toome@geenius.ee
+372 5558 5815

Ahto Meri
kujundaja / designer
ahto.meri@geenius.ee

Administratsioon

Siim Saidla
kaasasutaja / co-founder
siim.saidla@geenius.ee
+372 5664 3356

Gregor Sibold
tegevjuht
gregor.sibold@geenius.ee
+372 5693 0383

Reklaam

Egle Haidak
egle.haidak@geenius.ee
+372 517 7017

Ede-Mall Jüriado
ede-mall.jyriado@geenius.ee
+372 510 0709

Äriinfo

Geenius Meedia OÜ
Aadress: Ahtri 6, 10151 Tallinn, Eesti
Äriregistri number: 12892044
KMKR number: EE101822239
Pangakonto: EE072200221062543779 (Swedbank Eesti)

Palume kõik arved saata aadressile arved@geenius.ee.

Geenius Meedia OÜ
Ahtri 6, 10151 Tallinn
Tel 660 9797
geenius@geenius.ee

Üldised kasutustingimused | Andmekaitsetingimused

© Geenius Meedia OÜ, 2019.

Ajakirjad
Digi
Mood
Muki

Podcastid
Autotund
Digitund
Restart

Sotsiaalmeedia
Facebook
Twitter

Kontakt
Toimetus
Reklaamiinfo

Geeniuse portaale majutab