Kontakt

Aadress / Address
Ahtri 6, III korrus
10151 Tallinn
Eesti

Klienditugi / Customer service
telli@geenius.ee
+372 515 7797
Telli ajakirjad lehelt telli.ee

Pressiteated, info ja tagasiside / Press releases to be sent to:
geenius@geenius.ee

Vihjed / Drop us a line:
vihje@geenius.ee

Tagame vihjete puhul anonüümsuse. Toimetusele saadetud kaastöid, pakke ja e-kirju ei tagastata. Toimetus jätab õiguse saadetud kaastöid, artikleid ja pressiteateid enne avaldamist toimetada.

Väljaandja / Publisher
Geenius Meedia OÜ
Ahtri 6, 10151 Tallinn, Eesti
Äriregistri number: 12892044
KMKR number: EE101822239
Pangakonto: EE072200221062543779 (Swedbank Eesti)

Palume kõik arved saata aadressile arved@geenius.ee.

Toimetus / Editorial

Martin Mets
peatoimetaja / editor-in-chief
martin.mets@geenius.ee
+372 508 7541

Tarmo Tähepõld
autoportaali vastutav toimetaja / executive editor of the car portal
tarmo.tahepold@geenius.ee
+372 515 8883

Martin Liivand
Diktor.ee vastutav toimetaja / executive editor of the entertainment portal
martin.liivand@geenius.ee
+372 534 85111

Märt Belkin
rahaportaali vastutav toimetaja / executive editor of the finance portal
mart.belkin@geenius.ee
+372 5649 3358

Anna-Liisa Mets
koduportaali vastutav toimetaja / executive editor of the home portal
anna-liisa.mets@geenius.ee
+372 5566 4426

Harry Tuul
DigiPRO vastutav toimetaja / executive editor of the DigiPRO portal
harry.tuul@geenius.ee
+372 502 3130

Heidi Toome
roheportaali vastutav toimetaja / executive editor of the green portal
heidi.toome@geenius.ee
+372 5558 5815

Triin Raestik
terviseportaali vastutav toimetaja / executive editor of the health portal
triin.raestik@geenius.ee
+372 527 4500

Kristjan Ats Mägi
reporter
kristjan.ats.magi@geenius.ee
+372 5564 3660

Ronald Liive
reporter
ronald.liive@geenius.ee
+372 504 0196

Terko Veensalu
kaasautor
terko.veensalu@geenius.ee

Hele Lepikov
keeletoimetaja ja -treener
hele.lepikov@geenius.ee

Ajakirjad / Magazines

Kristjan Ats Mägi
ajakirja Digi vastutav toimetaja / executive editor of magazine Digi
kristjan.ats.magi@geenius.ee
+372 5564 3660

Heidi Toome
ajakirjade Mood ja Muki vastutav toimetaja / executive editor of magazines Mood and Muki
heidi.toome@geenius.ee
+372 5558 5815

Ahto Meri
kujundaja / designer
ahto.meri@geenius.ee

Reklaam ja sisulahendused / Advertising and content solutions

Jane Barbo
osakonna juht / head of department
jane.barbo@geenius.ee
+372 526 3578

Jaana Uljas
konsultant / consultant
jaana.uljas@geenius.ee
+372 5695 3745

Blogide ja sisuturundustoimetus / Production of blogs and content marketing

Gregor Sibold
osakonna juht / head of department
gregor.sibold@geenius.ee
+372 5693 0383

Joonas Alliksaar
vastutav toimetaja / executive editor
joonas.alliksaar@geenius.ee
+372 5662 2141

Karl-Erik Idasaar
toimetaja / editor
karl-erik.idasaar@geenius.ee
+372 5646 8621

Lilian Laanepere
toimetaja / editor
lilian.laanepere@geenius.ee
+372 5819 7917

Administratsioon / Management

Siim Saidla
kaasasutaja ja tegevjuht / co-founder and CEO
siim.saidla@geenius.ee
+372 5664 3356

Henrik Roonemaa
kaasasutaja / co-founder
henrik.roonemaa@geenius.ee
+372 515 5795

Gethe Rohumägi
assistent / assistant
gethe.rohumagi@geenius.ee
+372 534 22456

Geenius Meedia OÜ
Ahtri 6, 10151 Tallinn
Tel 660 9797
geenius@geenius.ee

Üldised kasutustingimused | Andmekaitsetingimused

© Geenius Meedia OÜ, 2019.

Ajakirjad
Digi
Mood
Muki

Podcastid
Autotund
Digitund
Restart

Sotsiaalmeedia
Facebook
Twitter

Kontakt
Toimetus
Reklaamiinfo

Geeniuse portaale majutab
Veebimajutus ja domeeni registreerimine Zones