Geeniuse portaalid näitasid oktoobris rekordilisi lugejanumbreid

Avaldatud 01.11.2019

Geenius püstitas oktoobris oma kõigi aegade lugejarekordi, jõudes kuu lõikes ligi 410 000 unikaalse külastajani. Lisaks üldrekordile püstitasid isiklikud rekordid ka Rahageenius, Kodugeenius, Rohegeenius ja Diktor.

Google Analyticsi andmetel oli Geeniuse kõige edukam portaal oktoobris majandusportaal Rahageenius, mida külastas kuu lõikes 152 000 unikaalset kasutajat. Oktoober tähistas ühtlasi ka viiendat järjestikust kuud, mil Rahageeniuse loetavus ületas 100 000 unikaalse külastaja piiri.

Rekordnumbreid näitas oktoobris ka digitaalsele meelelahutusele suunatud portaal Diktor, küündides ligi 69 000 unikaalse külastajani. Varasem rekord pärineb septembrist.

Möödunud kuu alguses alustas Geenius ka kahe uue portaali väljaandmist: roheteemadele suunatud portaal Rohegeenius ja koduteemadega tegelev Kodugeenius. Rohegeeniuse lugejaskond küündis oktoobris ligi 45 000 külastajani, Kodugeeniuse lugejaskond aga ligi 70 000 unikaalse külastajani, olles seega läbi ajaloo Geeniuse kõige kiirema kasvuga portaal.

Tavapäraselt tugevaid numbreid näitasid ka tehnoloogiaportaal Digigeenius (113 000) ja autoportaal Autogeenius (138 000).

"Kõikide portaalide toimetajad tegid sel kuul enneolematult head tööd," ütles Geeniuse peatoimetaja Martin Mets. "On tore näha, et juba mõnda aega töös olnud portaalid leiavad endiselt uusi külastajaid, ühtlasi on suurepärane, et mõlemad uued portaalid on teinud nõnda tugeva alguse."

Lisaks portaalidele annab Geenius välja ka ajakirja [digi], alates novembrist liituvad Geeniuse tooteportfelliga ka ajakirjad Mood ja Muki.

Geenius Meedia OÜ
Volta 1, 10412 Tallinn
Tel 660 9797
geenius@geenius.ee

Üldised kasutustingimused | Andmekaitsetingimused | Käitumiskoodeks ja vilepuhumiskanal

© Geenius Meedia OÜ, 2022.