Geenius Meedia toob sügisel ekraanile uudse telesaate

Avaldatud 04.07.2019

Teravate teemakäsitluste poolest tuntud ajakirjanik Marii Karell stardib sügisest TV3-s uue telesaatega “Laser”, mis sihib teraviku moodsa maailma probleemidele.

“Sellest tuleb šeff saade. Julgen väita, et midagi sellist pole Eestis varem tehtud, sest on arvatud, et seda pole võimalik teha,” annab Karell julgeid lubadusi.

“Laseri” päevakajalised teemad toovad inimesi mõtlema meid igapäevaselt puudutavate teemade üle, mis mõjutavad meie arengut ja planeeti. “See on heas mõttes indie-ajakirjandus, mis on lahendatud ootamatute nurkade ja põneva pildikeelega. Aga nüüd ma olen küll juba liiga palju rääkinud, sügiseni on veel aega! Me peame kiiresti võttele minema, muidu on pärast häbinägu ees ja mitte midagi sellist, nagu ma siin kokku lubasin, üldse polegi,” ei taha Karell liiga palju “Laserist” ette rääkida.

“Reitingud näitavad, et inimeste huvi päevakajalise ajakirjandusliku ja meelelahutusliku sisu vastu on jätkuvalt suur. “Laseri” teemad on suunatud nooruslikule inimesele, kes huvitub enda ümber toimuvast ja tahab elada paremat elu,” lisab TV3 programmijuht Raimo Kummer.

“Laser” jõuab TV3-s eetrisse sügisel. Saadet toodab Geenius Meedia.

Geenius Meedia OÜ
Volta 1, 10412 Tallinn
Tel 660 9797
geenius@geenius.ee

Üldised kasutustingimused | Andmekaitsetingimused | Käitumiskoodeks ja vilepuhumiskanal

© Geenius Meedia OÜ, 2022.