Geenius avas kaks uut portaali: Kodugeenius ja Rohegeenius

Avaldatud 01.10.2019

Geenius Meedia avas esimesest oktoobrist kaks uut portaali: kodu-, kinnisvara- ja nutikodu teemadega tegeleva Kodugeeniuse ning roheteemadele ja jätkusuutlikule tarbimisele suunatud portaali Rohegeenius.

Kodu- ja Rohegeeniuse vastutav toimetaja Anna-Liisa Mets selgitas, et Kodugeenius on portaal inimesele, keda huvitab kõik, mis seotud kinnisvara, kodu sisustamise, remondi, kavalate kodulahenduste ja aiapidamisega. "Siit leiab häid nippe isetegemiseks ja nõuandeid, kuidas nutikalt lahendada erinevaid kodu ja aiaga üles kerkivaid probleeme," sõnas ta.

Rohegeenius on Metsa sõnul portaal kõigile, kellel pole päris ükskõik sellest, kuidas, mida ja kui palju ta tarbib ning kuidas see mõjutab loodust tema ümber. "Samuti leiab siit häid nõuandeid, nippe ja vihjeid looduses liikumiseks ja oma elustiili keskkonnasõbralikumaks muutmiseks," lisas ta.

Uued portaalid on leitavad aadressidel kodu.geenius.ee ja rohe.geenius.ee.

Uute portaalide avamisega on Geeniuse portfellis nüüd seitse erinevat kanalit: Digigeenius, Kodugeenius, Rohegeenius, Autogeenius, Rahageenius, Diktor ja ajakiri Digi.

Geenius Meedia OÜ
Volta 1, 10412 Tallinn
Tel 660 9797
geenius@geenius.ee

Üldised kasutustingimused | Andmekaitsetingimused | Käitumiskoodeks ja vilepuhumiskanal

© Geenius Meedia OÜ, 2022.