Nüüd Geeniuse võrgustikus: Marii Karelli telesaate Laser veeb ja kossuportaal Korvpall24

Avaldatud 10.08.2021

Geeniuse tellijana saad nüüd ligipääsu veel rohkematele lugudele, sest Geeniuse võrgustikuga liitusid Marii Karelli telesaate Laser veeb ja kossuportaal Korvpall 24.

"Moodne on olla roheline, kuid kerge on langeda rohepesu ohvriks," ütles Laseri saatejuht ja peatoimetaja Marii Karell. "Laser.ee pakub igapäevaprobleemidele vastuseid fakti- ja teaduspõhistele allikatele, intervjuudele ja analüüsile tuginedes."

Laseri lood on leitavad aadressilt laser.geenius.ee.

Korvpall24 on 2018. aastal ala entusiastide poolt käima lükatud veebiportaal, mis on juba üle kolme aastat pakkunud laiapõhjalist ja detailset kajastust kogu Eesti korvpallis toimuva kohta. "Meie fookuses on olnud Eesti korvpallurite tegemised välismaal ja kodune meistriliiga korvpall," tutvustab Korvpall24 peatoimetaja Siim Semiskar. "Aga tähelepanu jagub ka naiste korvpallile, meie tulevikutegijatest noortele ja madalamate liigade harrastajatele. Üha enam proovime leida üles põnevaid lugusid ka laiast maailmast, et vürtsitada meie portaali lugejate üldist korvpallipilti."

Korvpall24 lood on leitavad aadressilt korvpall24.geenius.ee.

Mõlemad portaalide tasuliste lugude ligipääsu saad nii Geeniuse, Rikka kui ka PRO paketi tellijana. Tellimuse saad vormistada siin.

Laseri veebi kirjastab Marii Karelli OÜ Telegeenius, Korvpall24 toodab Online Media OÜ. Mõlemad portaalid töötavad iseseisva toimetusega, Geenius Meedia pakub portaalidele tehnilist platvormi ning jagab kirjastajatega tellimis- ning reklaamitulu. "Otsustasime alustada koostööd, sest suudame koos pakkuda tellijatele sisukamat paketti," sõnas Geeniuse tegevjuht Siim Saidla.

Geenius Meedia OÜ
Ahtri 6, 10151 Tallinn
Tel 660 9797
geenius@geenius.ee

Üldised kasutustingimused | Andmekaitsetingimused

© Geenius Meedia OÜ, 2019.

Ajakirjad
Digi
Mood
Muki

Podcastid
Autotund
Digitund
Restart

Sotsiaalmeedia
Facebook
Twitter

Kontakt
Toimetus
Reklaamiinfo

Geeniuse portaale majutab
Veebimajutus ja domeeni registreerimine Zones