Ajakirjanduslik autorisaade Laser

Laser - Sinu teejuht paremasse maailma

Formaat: Iganädalane saade Laser kombineerib kogukonna vaimu moodsate tehnoloogiate ja päevakajaliste teemadega.

Struktuur: Päevakajaline persoonilugu, eksperiment, tarbija-lugu

Aeg ja koht: Esmaspäeviti kl 20-21 @TV3

Tootja: Geenius Meedia

Saatejuht: Marii Karell

Teemad

Portreeloos intervjueeritakse just selle nädala kõige olulisemat tegelast. See saab olema tema elu kõige raskem intervjuu, sest kaamerad jälgivad tema päeva hommikust õhtuni, nii et peategelase kõik ütlused ja tegemised on pideva vaatluse all.

Eksperimendid ja tarbijalood keskenduvad kõigele igapäevasele meie ümber ning avavad teemasid ootamatu nurga alt. Keskendume sellele, kuidas meie igapäevane tegevus mõjutab meie tervist, keskkonda, planeeti ning kuidas uusi tehnoloogiaid kasutades saaksime maailma paremaks muuta.

Terav lähenemine

20aastase ajakirjaniku kogemusega Marii Karell on tuntud terava ja põhjaliku teemakäsitluse poolest. Saatejuhi lähenemine teemadele ja inimestele on uudishimulik ja sõbralik, kuid heale ajakirjanikule omaselt kergelt kahtluse alla seadev.

Selge fookus

Intervjuudel ja lugudel on konkreetne fookus, mis muudab need huvitavaks ja mõnusalt vaadatavaks. Ajakirjandus ei peaks olema nagu arstirohi - kui neelad alla, siis hakkab parem. Kõikide teemadega minnakse süvitsi, kus vaatajale antakse võimalus ise otsustada, kes on spetsialist, kes ebakompetentne, mis on hea ja mis on halb.

Lugudel on pikaajaline väärtus

Kõik rubriigid jälgivad selget struktuuri andes teemadele ja persoonidele läbi ootamatu lähenemise uue konteksti. Kuivõrd lood on meisterdatud kõrgel ajakirjanduslikul ja kunstilisel tasemel, on neid huvitav vaadata ka aastaid hiljem.

Pildikeel on dünaamiline

Pildikeelele lähenetakse loovalt ja moodsa televisiooni saamiseks kasutatakse ootamatuid võttenurki ja erinevaid kaameraid. Tehnika valik, asetus ja kasutus aitab loo jutustamisele kaasa. Pildikeel on sama detailselt läbi mõeldud kui lugude fookus ja sisu.

Geenius Meedia OÜ
Ahtri 6, 10151 Tallinn
Tel 660 9797
geenius@geenius.ee

Üldised kasutustingimused | Andmekaitsetingimused

© Geenius Meedia OÜ, 2019.

Ajakirjad
Digi
Mood
Muki

Podcastid
Autotund
Digitund
Restart

Sotsiaalmeedia
Facebook
Twitter

Kontakt
Toimetus
Reklaamiinfo

Geeniuse portaale majutab
Veebimajutus ja domeeni registreerimine Zones