Kontakt

Toimetus

Ahtri 6, III korrus
10151 Tallinn
Eesti

Henrik Roonemaa
kaasasutaja / co-founder
henrik.roonemaa@geenius.ee
+372 515 5795

Martin Mets
Peatoimetaja / editor-in-chief
martin.mets@geenius.ee
+372 508 7541

Tarmo Tähepõld
autoportaali vastutav toimetaja / executive editor of the car portal
tarmo.tahepold@geenius.ee
+372 515 8883

Martin Liivand
Diktor.ee vastutav toimetaja / executive editor of the entertainment portal
martin.liivand@geenius.ee
+372 534 85111

Märt Belkin
rahaportaali vastutav toimetaja / executive editor of the finance portal
mart.belkin@geenius.ee
+372 5649 3358

Joonas Alliksaar
toimetaja / editor
joonas.alliksaar@geenius.ee
+372 5662 2141

Ronald Liive
reporter
ronald.liive@geenius.ee
+372 504 0196

Kristjan Ats Mägi
reporter
kristjan.ats.magi@geenius.ee
+372 5564 3660

Adele Johanson
reporter
adele.johanson@geenius.ee
+372 5385 2744

Jakob Rosin
reporter
jakob.rosin@geenius.ee
+372 523 2932

Gethe Rohumägi
kaasautor
gethe.rohumagi@geenius.ee
+372 534 22456

Terko Veensalu
kaasautor
terko.veensalu@geenius.ee

Pressiteated, info ja tagasiside / Press releases to be sent to:
geenius@geenius.ee

Vihjed / Drop us a line:
vihje@geenius.ee

Tagame vihjete puhul anonüümsuse. Toimetusele saadetud kaastöid, pakke ja e-kirju ei tagastata. Toimetus jätab õiguse saadetud kaastöid, artikleid ja pressiteateid enne avaldamist toimetada.

Administratsioon

Gregor Sibold
tegevjuht
gregor.sibold@geenius.ee
+372 5693 0383

Reklaam

Egle Haidak
egle.haidak@geenius.ee
+372 517 7017

Äriinfo

Geenius Meedia OÜ
Juriidiline aadress: Heina 53-10, 10317 Tallinn, Eesti
Äriregistri number: 12892044
KMKR number: EE101822239
Pangakonto: EE072200221062543779 (Swedbank Eesti)

Palume kõik arved saata aadressile arved@geenius.ee.

Tingimused ja refereerimine

Geenius.ee leheküljel ilmuv sisu ja kujundus kuulub Geenius Meedia OÜ-le või vastavale litsentsiandjale. Selle materjali taaskasutamine, kopeerimine või kasutamine muul kujul ei ole lubatud ilma Geenius Meedia OÜ kirjaliku loata, välja arvatud kasutus isiklikul mitteärilisel eesmärgil.

Geenius Meedia OÜ annab loa ilmunud artiklite ühekordseks refereerimiseks järgmistel tingimustel:

Viidatavast Geenius.ee lehel ilmunud artiklist võib refereerides kasutada neli (4) lauset.

Refereeritud lausete juures peab olema viide Geenius.ee väljaandele ja link viidatava artikli veebiaadressile. Kui viidatav artikkel pole veebis kättesaadav, peab link suunama aadressile https://www.geenius.ee.

Refereeritud loo lõpus peab olema teine viide originaalartiklile kujul “Loe edasi Geeniusest” koos viidatava artikli veebiaadressiga.

Teleproduktsioon

OÜ Telegeenius
Juriidiline aadress: Ahtri 6, 10151 Tallinn, Eesti
Äriregistri number: 14749173
KMKR number. EE102168905
Pangakonto: EE342200221071859658 (Swedbank Eesti)

Marii Karell
teleproduktsiooni juht / head of tv production
marii.karell@geenius.ee
+372 51 35 309

Siim Männik
produtsent / producer
siim.mannik@geenius.ee
+372 518 2962

Indrek Simm
režissöör / director

Margus Jõemägi
režissöör / director

Aare Varik
operaator / camera operator

Viljar Särekanno
monteerija / editor

© Geenius Meedia OÜ, 2019