Kontakt

Toimetus

Ahtri 6, III korrus
10151 Tallinn
Eesti

Henrik Roonemaa
vastutav väljaandja / publisher
henrik.roonemaa@geenius.ee
+372 515 5795

Marii Karell
peatoimetaja / editor-in-chief
marii.karell@geenius.ee
+372 51 35 309

Martin Mets
tegevtoimetaja / managing editor
martin.mets@geenius.ee
+372 508 7541

Gregor Sibold
sisutoodete peatoimetaja
gregor.sibold@geenius.ee
+372 5693 0383

Hans Lõugas
digiportaali vastutav toimetaja / executive editor of the tech portal
hans.lougas@geenius.ee
+372 5650 5258

Tarmo Tähepõld
autoportaali vastutav toimetaja / executive editor of the car portal
tarmo.tahepold@geenius.ee
+372 515 8883

Siim Männik
rahaportaali vastutav toimetaja / executive editor of the money portal
siim.mannik@geenius.ee

Ronald Liive
toimetaja / editor
ronald.liive@geenius.ee
+372 504 0196

Gethe Rohumägi
Diktor.ee toimetaja / editor of the entertainment portal
gethe.rohumagi@geenius.ee

Jakob Rosin
reporter
jakob.rosin@geenius.ee

Terko Veensalu
kaasautor
terko.veensalu@geenius.ee

Katre Pilvinski
kaasautor
katre.pilvinski@geenius.ee

Joonas Alliksaar
kaasautor

Pressiteated, info ja tagasiside / Press releases to be sent to:
geenius@geenius.ee

Vihjed / Drop us a line:
vihje@geenius.ee

Tagame vihjete puhul anonüümsuse. Toimetusele saadetud kaastöid, pakke ja e-kirju ei tagastata. Toimetus jätab õiguse saadetud kaastöid, artikleid ja pressiteateid enne avaldamist toimetada.

Reklaam

Egle Haidak
tel +372 517 7017
e-post: egle.haidak@geenius.ee

Äriinfo

Geenius Meedia OÜ
Juriidiline aadress: Heina 53-10, 10317 Tallinn, Eesti
Äriregistri number: 12892044
KMKR number: EE101822239
Pangakonto: EE072200221062543779 (Swedbank Eesti)

Tingimused ja refereerimine

Geenius.ee leheküljel ilmuv sisu ja kujundus kuulub Geenius Meedia OÜ-le või vastavale litsentsiandjale. Selle materjali taaskasutamine, kopeerimine või kasutamine muul kujul ei ole lubatud ilma Geenius Meedia OÜ kirjaliku loata, välja arvatud kasutus isiklikul mitteärilisel eesmärgil.

Geenius Meedia OÜ annab loa ilmunud artiklite ühekordseks refereerimiseks järgmistel tingimustel:

Viidatavast Geenius.ee lehel ilmunud artiklist võib refereerides kasutada neli (4) lauset.

Refereeritud lausete juures peab olema viide Geenius.ee väljaandele ja link viidatava artikli veebiaadressile. Kui viidatav artikkel pole veebis kättesaadav, peab link suunama aadressile https://www.geenius.ee.

Refereeritud loo lõpus peab olema teine viide originaalartiklile kujul “Loe edasi Geeniusest” koos viidatava artikli veebiaadressiga.

© Geenius Meedia OÜ, 2018